-17%








20 999 ₴
17 499 ₴
Опис 2E Телевізор 55" QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black
Екран 55″: охопіть весь масштаб дійства
Телевізор 2E з діагоналлю 55 дюймів чудово згодиться для великих приміщень, як-то вітальня чи домашній кінотеатр. Завдяки співвідношенню сторін екрана 16:9 і роздільній здатності 3 840 × 2 160 можна насолоджуватися безпрецедентною якістю картинки, де кожна деталь максимально чітка. Контрастність 5 000:1 і яскравість 350 кд/м² забезпечують глибокий чорний і соковиті колірні відтінки (16,7 млн), які зроблять улюблені фільми та шоу ще реалістичнішими.
Сучасна технологія для нових вражень
Телевізор оснащено панеллю QLED, що забезпечує плавне відображення дійства на екрані. Кути огляду 178°/178° гарантують однакову якість під будь-яким кутом, що особливо зручно для сімейного перегляду чи кіносеансів із друзями. Частота оновлення 60 Гц – запорука відтворення найдинамічніших сцен без розмиття, створюючи ефект присутності.
Google TV – розумні можливості
На борту телевізора – сучасна операційна система Google TV . Вона перетворює пристрій на справжній центр розваг із доступом до потокового відео, музики, ігор і тисяч застосунків. Завдяки 2 ГБ оперативної та 16 ГБ постійної пам’яті телевізор швидко реагує на команди, що надає змогу насолоджуватися цифровим контентом без затримок.
Звук, який наповнює простір
Насичений звук важливий не менше, ніж якісне зображення. Телевізор 2E оснащено двома динаміками із загальною номінальною потужністю 20 Вт, що забезпечує чисте, об’ємне та насичене звучання, а технологія HDR додатково поліпшує аудіодосвід.
Розширені можливості підключення
Телевізор 2E підтримує всі необхідні інтерфейси для підключення додаткових пристроїв:
Великий вибір каналів і підтримання різноманітних форматів
Телевізор оснащено двома тюнерами з підтриманням стандартів DVB-T2 MPEG2 і DVB-T2 MPEG4, надаючи змогу переглядати до 900 каналів (100 аналогових і 800 цифрових). Телетекст 1 000 сторінок згодиться для отримання додаткової інформації. Завдяки підтриманню форматів DivX, XviD, JPEG, MP3, AVI, WMA, H.264, H.265 можна легко переглядати фото, відео та слухати музику безпосередньо з флешки.
Компактність і енергоефективність
Завдяки стильному й сучасному дизайну модель 2E-55A77Q гармонійно пасуватиме до будь-якого інтер’єру, а можливість кріплення за стандартом VESA 200 × 200 мм дає змогу монтувати телевізор на стіну. Пристрій має енергоспоживання 123 Вт, забезпечуючи при цьому ефективну роботу та розумне використання енергоресурсів.
Особливості товару 2E Телевізор 55" QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 123 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HDR |
| Технология дисплея | QLED-телевизор |
| Операционная система | GoogleTV |
| Модельный год | 2024 |
| Способы управления | Управление с помощью смартфона |
| Изображение | |
| Яркость | 350 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 5000 |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1227 мм |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Вес | 13 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |