





48 799 ₴
🏷 Бренд: TCL
🏠 Тип: настінна спліт-система
📐 Рекомендована площа: до 70 м²
⚙️ Компресор: інверторний
Потужність
❄️ Охолодження — 6,84 кВт
🔥 Обігрів — 7,05 кВт
⚡ Споживана потужність
охолодження — 2,099 кВт
обігрів — 1,9 кВт
📊 Енергоефективність
SEER — 6.5 (A++)
SCOP — 4.0 (A+)
Інверторна технологія дозволяє економно споживати електроенергію та підтримувати стабільну температуру.
❄️ Охолодження
🔥 Обігрів
💧 Осушення
🌪 Вентиляція
🌙 Нічний режим
Додатково:
🏠 режим підтримки температури +8°C
🧹 самоочищення кондиціонера
📡 I Feel — датчик температури у пульті
📱 Wi-Fi керування через додаток TCL HOME
⏱ 24-годинний таймер
🔁 Авторестарт
🔥 Гарячий старт
🔍 Самодіагностика
🌬 Smart Gentle Wind — м’який потік повітря
🌊 Ефект Коанди — розподіл повітря вздовж стелі
🌪 Smart Vector Airflow — рівномірний розподіл повітря
🚀 Super Turbo Start — швидке охолодження або обігрів
🎛 7 швидкостей вентилятора
стандартні повітряні фільтри
система самоочищення теплообмінника
🧊 Холодоагент: R32
📏 Максимальна довжина магістралі: 25 м
📏 Максимальний перепад висоти: 10 м
Габарити
внутрішній блок — 1100 × 333 × 222 мм
зовнішній блок — 920 × 699 × 380 мм
внутрішній блок — 31–47 дБ
❄️ Охолодження — до −15°C
🔥 Обігрів — до −30°C
білий глянцевий корпус
прихований LED-дисплей
Інверторний кондиціонер TCL розрахований на великі приміщення до 70 м².
Завдяки потужному компресору, роботі на обігрів до −30°C, високій енергоефективності та підтримці Wi-Fi керування, модель забезпечує ефективний клімат-контроль у приміщенні протягом усього року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7050 Вт |
| Мощность охлаждения | 6840 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Теплый пуск | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1900 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2099 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |