





25 499 ₴
🏠 Тип: настінна спліт-система
📐 Рекомендована площа: до 40 м²
⚙️ Компресор: інверторний
Потужність
❄️ Охолодження — 3,4 кВт
🔥 Обігрів — 3,43 кВт
⚡ Споживана потужність
охолодження — 1,049 кВт
обігрів — 0,922 кВт
📊 Енергоефективність
SEER — 6.1 (A++)
SCOP — 4.0 (A+)
Модель працює як тепловий насос, що дозволяє ефективно використовувати кондиціонер для опалення.
❄️ Охолодження
🔥 Обігрів
💧 Осушення
🌪 Вентиляція
🌙 Нічний режим
🧹 Самоочищення
📡 I Feel — точне вимірювання температури біля пульта
📱 Wi-Fi керування через додаток TCL HOME
⏱ 24-годинний таймер
🔁 Авторестарт
🔥 Гарячий старт
❄️ Режим підтримки температури +8°C
🌬 Smart Gentle Wind — м'який потік повітря
🌪 Smart Vector Airflow — оптимізований розподіл повітря
🚀 Super Turbo Start — швидке охолодження або обігрів
⚡ Режим генератора — стабільна робота від генератора
стандартні повітряні фільтри
🧊 Холодоагент: R32
📏 Максимальна довжина магістралі: 25 м
📏 Максимальний перепад висоти: 10 м
Габарити
Внутрішній блок — 790 × 275 × 192 мм
Зовнішній блок — 777 × 498 × 290 мм
Внутрішній блок — 22–41 дБ
Обігрів — до −30°C
білий глянцевий корпус
сучасний мінімалістичний вигляд
Інверторний кондиціонер потужністю 3,4 кВт стане хорошим рішенням для квартир, будинків або офісів площею до 40 м².
Завдяки тепловому насосу, роботі на обігрів до −30°C, вбудованому Wi-Fi, інтелектуальному керуванню повітряним потоком та тихій роботі, модель забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні протягом усього року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 40 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3400 Вт |
| Мощность охлаждения | 3400 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Теплый пуск | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1049 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 922 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |