


44 748 ₴
Тип: настінна спліт-система
Площа приміщення: до 60 м²
Клас енергоефективності: A+
Фреон: R32
Живлення: однофазний
Потужність охолодження: 7,0 кВт
Потужність обігріву: 7,1 кВт
Споживана потужність (охолодження / обігрів): 2,4 / 2,13 кВт
Повітропотік: 1090 м³/год
Охолодження
Обігрів
Осушення
Вентиляція
Автоматичний режим
Нічний режим
Таймер
Авторестарт
Самодіагностика
Самоочищення теплообмінника
Follow Me
Турбо режим
Eco режим
+8°C (захист від замерзання)
Пульт дистанційного керування: є
Дисплей: є
Wi-Fi: опціонально
Обігрів: до -15°C
Гідрофільне покриття теплообмінника
Регулювання швидкості вентилятора
Регулювання напрямку повітряного потоку
Запам’ятовування налаштувань
Внутрішній блок: 1083×336×244 мм
Зовнішній блок: 955×673×342 мм
Вага внутрішнього блоку: 13,6 кг
Вага зовнішнього блоку: 43,9 кг
Кондиціонер з високою потужністю для приміщень до 60 м². Має хороший повітряний потік, базовий набір функцій і стабільну роботу як на охолодження, так і на обігрів. Практичний варіант без зайвих наворотів, але з усім необхідним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 60 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Поток воздуха | 1090 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7000 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2400 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2130 Вт |