





38 280 ₴
Бренд: Midea
Тип: спліт-система
Монтаж: настінний
Максимальна кількість внутрішніх блоків: 1
Площа приміщення: до 32 м²
Компресор: інверторний
Потужність охолодження: 3,28 кВт
Потужність обігріву: 3,37 кВт
Споживана потужність (охолодження / обігрів): 1,15 / 0,99 кВт
SEER: 8,5
SCOP: 5,6
Охолодження
Обігрів
Осушення
Вентиляція
Очищення повітря
Нічний режим
Таймер (24 год)
Авторестарт
Самоочищення
Самодіагностика
Follow Me
Турборежим
Детектор витоку фреону
Wi-Fi: є
Пульт дистанційного керування: є
Обігрів: до -25°C
HD фільтр
Внутрішній блок: 19 – 38 дБ
Внутрішній блок: 325×940×193 мм
Зовнішній блок: 554×800×333 мм
Максимальна довжина магістралі: до 25 м
Максимальний перепад висот: до 10 м
Тип: R32
Кількість: 690 г
Споживання 1 Вт у режимі очікування
3-х хвилинний захист компресора
5 швидкостей вентилятора
Захист від холодного обдуву при обігріві
Антикорозійне покриття теплообмінника
Підігрів піддону зовнішнього блоку
Функція «Стеж за мною» (Follow Me)
Інверторний кондиціонер з високою енергоефективністю та тихою роботою для приміщень до 32 м². Дає хороший баланс між економією, функціоналом і комфортом, плюс уже з вбудованим Wi-Fi, що зручно, якщо не хочеш потім ще щось докуповувати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3280 Вт |
| Мощность охлаждения | 3700 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1150 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 990 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |