







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Інноваційні особливості моделі Grunhelm Q65U701-GA11V:
Android 11 з оновленням через інтернет
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY VISION ATMOS – це технологія підвищення якості об'ємного звучання, яка дозволяє розширити ефект навколишнього звуку.
Google Voice Search — голосове управління FrameLess: стильний екран.
Це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений
Дисплей ULTRA HD 4К: висока якість зображення.
Висока щільність пікселів робить зображення яскравішим та чіткішим.
Технічні характеристики:
Діагональ екрану: 55"
Потенційна роздільна здатність екрану: 3840х2160
Статична контрастність: 6000:1
Процесор зображення: CPU ARM Cortex-A55
Операційна система: Android 11
Оперативна пам'ять: 2ГБ
Вбудована пам'ять: 8ГБ
Година відгуку: 6,5 мс
Енергоспоживання в робочому режимі не більше 155 Bт
Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Bт
Формати відео: MPEG 1/2/4; H.264/H.265/VC1/ VP9
Формати аудіо: PCM/MPEG1/2/4/AAC
Формат фото: jpg/jpeg/bmp/png
Роз'єми (порти): 1 х RF (T2); 1 x Rj45; 2 х USB; 4 х HDMI (HDCP-Version: 2.); 1 x Optical; 1 х АV in; 1 х навушники
Динамічна контрастність: 1000000:1
Яскравість: 280 кд/м2
Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц
Підтримка відеосигналів: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4K 60fps
Частота матриці: 60 Гц
Формат екрану: 16:9 Аудіо вихід: 2х10 Вт
Система кольору TV: ATV: PAL, SECAM / DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265
Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV: 1000CH
Технології об'ємного звучання: Dolby Кут огляду, ° (р/в): 170/170
Клас споживання енергії: A Антенний вхід: 75 Ом
Відео вхід AV: 75Ом, 1±0.1Bp-p, RCA
Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-2 В (RMS)
Габ. розмір без підставки: 1446.2х830.7х300.9мм
Габ. розмір із підставкою: 1446.2х895.6х78.4мм
Тип матриці: VA
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Потребляемая мощность | 155 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Яркость | 280 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 6000 |
| Время отклика | 8 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1446 мм |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 82 мм |
| Вес | 12.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |