



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Опис ТБ Grunhelm 24H300-T2 24" LED TV T2 Особливості моделі Grunhelm 24H300-T2: Природні кольори на екрані Зручне керування DOLBY AUDIO – висока якість звуку HD HD: висока якість зображення Т2: безкоштовний перегляд якісної відеотрансляції 32 найпопулярніших каналів. Більше не потрібна дорога та громіздка антена. Аналогову антену не потрібно переносити і крутити в пошуках хорошого сигналу, вона відразу зловить цифровий потік. Технічні характеристики: Модель: 24H300-T2 Діагональ екрану: 24" Роздільна здатність екрана потенційна: 1366x768 Статична контрастність: 3000:1 Процесор зображення: CPU MSD3663 Оперативна пам'ять: 64 МБ Вбудована пам'ять: 4 МБ Час відгуку: 8,5 мс Енергоспоживання в робочому режимі не більше 35 Bт Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Bт Формати відео: MPEG2, MPEG2_HD, MPEG4, H.264, HEVC, H.265, MVC Формати аудіо: MPEG1/2, Layer3, EAC3, DD, DD+ Формати фото: jpeg/bmp/png Рознімання (порти): 1 x RF (T2); 1 x USB; 2 x HDMI (HDCP Version: 1.4); 1 х Coax; 1 x AV in; 1 х навушники Динамічна контрастність: 1000000:1 Яскравість: 200 кд/м2 Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц Підтримувані відеосигнали: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p Частота матриці: 60 Гц Формат екрану: 16:9 Аудіо вихід: 2х2 Вт Система кольору TV: ATV: PAL, SECAM/DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265 Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV (T+C): 1200CH Технології об'ємного звучання: Dolby Кут огляду, ° (р/в): 170/170 Клас споживання енергії: A Антенний вхід: 75 Ом Відео вхід AV: 75 Ом, 1±0.1Bp-p, RCA Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-2 В (RMS) Габ. розмір без підставки: 552 x 86 x 340 мм Габ. розмір з підставкою: 552 x 144 x 370 мм Маса нетто, кг: 2,5 кг Кріплення за стандартом VESA: 200 x 100 мм Тип матриці: VA
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Поддержка Smart TV | Нет |
| HD-формат | 720р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Яркость | 200 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 3000 |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 170 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 4 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 552 мм |
| Высота | 339 мм |
| Глубина | 86 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Ні |