




12 399 ₴
Інноваційні особливості моделі Grunhelm 43FI500-GA11V:
Android 11 з оновленням через інтернет
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY AUDIO - висока якість звуку
Google Voice Search — голосове управління
FrameLess: стильний екран.
Це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений
Дисплей Full HD: якість зображення яка застосовується в трансляціях телебачення високої роздільної здатності
HDTV; Blu-ray; HD-DVD
Технічні характеристики:
Діагональ екрану: 43"
Потенційна роздільна здатність екрану: 1920x1080
Статична контрастність: 1200:1
Процесор зображення: CPU ARM Cortex-A55
Операційна система: Android 1Г 70 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Вт
Форматі відео: MPEG 1/2/4;H.264/H.265/VC1/VP9 png
Роз'єми (порти): 1 x RF(T2);1 x Rj45;2 x USB;3 x HDMI (HDCP Version:2.2);1 х Optical;1 x AVin;1 х навушники кд/м2
Напруга живлення: 100-240 змінного струму — 50/60 Гц
Підтримка відеосигналів: Max.1080P
Матриця IPS
Частота матриці: 60 Гц
Формат екрану: 16:9 Audio вихід: 2х8 Вт 4, H.264, H.265
Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV: 1000CH енний вхід: 75 Ом
Відео вхід AV: 75 Ом, 1±0.1Bp-p, RCA
Аудіо вхід AV: 10 кОм, 0,2-1,8В (RMS)
Габ. розмір без підставки: 962 x 82 x 566 мм
Габ. розмір з підставкою: 962 x 180 x 607 мм
Маса нето, кг: 6,5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Яркость | 200 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 1200 |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 170 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 962 мм |
| Высота | 566 мм |
| Глубина | 82 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |