







16 459 ₴
Інноваційні особливості моделі Grunhelm 43UI700-GA11V:
Android 11 з оновленням через інтернет
FrameLess: стильний екран, це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію
Дисплей ULTRA HD 4К
Висока щільність пікселів робить зображення більш яскравим і чітким. споживання в робочому режимі не більше 100 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Вт
Рознімання (порти): 1 х RF (T2); 1 x Rj45; 2 х USB; 3х HDMI (HDCP-Version: 2.); 1 x Optical; 1 х АV in; 1 х навушники
Динамічна контрастність: 1000000:1
Яскравість: 250 кд/м2
Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц 480i, 480p, 576i, 586p, 0fps
Частота матриці: : 2х10 Вт
Система кольору: ATV: PAL, SECAM/DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265
Тип тюнера: 100CH, DTV: 1000CH
Технології об'ємного звучання: Dolby
Кут огляду, (г/в ): 178/178°
Клас споживання енергії: A
Антенний вхід: 75 Ом
Відео вхід АV: 75Ом, 1±0.1Bp-p, RCA
Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-2 В (RMS)
Габ. розмір без підставки: 957 х 81 х 556 мм
Габ. розмір з підставкою: 965 х 179 х 611 мм.
Маса нетто, кг: 7,3 кг
Кріплення за стандартом VESA: 200 x 200 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 5000 |
| Время отклика | 9.5 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 957 мм |
| Высота | 556 мм |
| Глубина | 81 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |