







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Тип | LED |
Дисплей |
|
|---|---|
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Тип матриці | IPS |
| Вигнутий екран | Немає |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Яскравість, кд/м2 | 180 |
| Кут огляду | 89 |
| Контрастність | 1200:1 |
Оснащення |
|
|---|---|
| Оперативна пам'ять, Гб | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять, Гб | 8 ГБ |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
Smart TV |
|
|---|---|
| Smart TV | Smart |
| Операційна система | Android 12 |
| Браузер | Є |
ТВ-тюнер |
|
|---|---|
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T; DVB-Т2; DVB-S; DVB-S2; DVB-С |
Керування |
|
|---|---|
| Пульт ДК | Так |
3D |
|
|---|---|
| Підтримка 3D | Немає |
Звук |
|
|---|---|
| Кількість каналів | 2.0 |
| Вихідна потужність, Вт | 10 |
Можливості підключення |
|
|---|---|
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| CI+ слот | Є |
| Бездротове підключення | Wi-Fi; Miracast |
Енергоспоживання |
|
|---|---|
| Клас енергоспоживання | А |
| Максимальне, Вт | 75 |
| У робочому режимі, Вт | 60 |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
Фізичні параметри |
|
|---|---|
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 973 х 617 х 207 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 973 х 566 х 83 |
| Вага з підставкою, кг | 7.1 |
| Вага без підставки, кг | 6 |
| Основний колір | Чорний |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Setup |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Изогнутый экран | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 5000 |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции | |
| Поддержка Skype | Нет |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 973 мм |
| Высота | 566 мм |
| Глубина | 82 мм |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |