






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Опис Sony Телевізор 75" LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black
Smart TV створений для нескінченних розваг без жодних зусиль. Зображення яскраве з мільярдами реальних кольорів, точно відтворених процесором 4K HDR X1. Слухайте саундтреки до фільмів та музичні плейлисти з чистим звуком і насиченими басами.
Завдяки процесору 4K HDR X1 і широкій колірній панелі ви побачите на екрані мільярди кольорів так само, як у реальному світі.
Звук оживає
Динаміки X-Balanced Speaker створені для того, щоб відповідати тонкому дизайну телевізора, забезпечуючи чисте звучання фільмів і музики.
Розваги, які ви любите. За допомогою Google
Google TV об'єднує фільми, шоу та багато іншого з усіх ваших додатків і підписок і організовує їх спеціально для вас.
Створено для занурення
Вузька рамка розроблена таким чином, щоб максимально збільшити екран, який ви бачите, утримуючи ваш фокус там, де він повинен бути.
Любіть розваги. Любіть планету
Чудове зображення та звук не повинні шкодити навколишньому середовищу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Страна производитель | Словакия |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 75 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1671 мм |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Вес | 34 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |