-17%








4 679 ₴
3 899 ₴
Контейнерний пилосос LG забезпечує потужне всмоктування та ефективне прибирання.

*Зображена насадка наведена з демонстраційною метою та може не входити в комплект постачання продукту. Будь ласка, ознайомтесь із повною комплектацією пилососа перед його придбанням.
3-ступеневий фільтр допомагає вловлювати дрібні частинки пилу, щоб повітря було чистішим.

Телескопічна труба дозволяє користувачам регулювати довжину відповідно до бажаної висоти для комфортного використання

Ефективне збирання пилу та бруду за допомогою різних інструментів, які входять у комплектацію продукту.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 160 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 1.1 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Положение регулятора мощности всасывания | рукоятка |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |