







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Насолоджуйтесь бездоганним візуальним враженням від реалістичних та насичених кольорів на екрані монітора LG 4K UltraFine з підтримкою HDR. Професіонали, які працюють з HDR-контентом, оцінять його здатність відтворювати яскравість і контрастність під час попереднього перегляду і редагування.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Діагональ екрану | 27 " (68.4 см) |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 /мін |
| 1200:1 /стандарт | |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 /стандарт |
| 320 кд/м2 /мін | |
| Час реакції | 5 мс (GTG) |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 10 біт (8 бит+A-FRC) |
| Глибина кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Колірний обхват | 95 % DCI-P3 |
| Розмір пікселя | 0.1554 мм |
Роз`єми
| Входи | HDMI /3840 × 2160 @ 60Гц |
| USB 3.0 /x2 | |
| USB-C (DP Alternate Mode) | |
| USB-C (Data Transsmission) | |
| Вихід на навушники | |
| USB Type-C /3840 x 2160 @60Гц | |
| DisplayPort 1.4 /3840 × 2160 @ 60Гц | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 5 Вт x2 |
| Технології | AMD FreeSync |
| Smart Energy saving | |
| Black Stabilizer | |
| Super Resolution + | |
| HDR (High Dynamic Range) | |
| Flicker Safe | |
| HDR (High Dynamic Range) HDR10 | |
| HDR Effect | |
| True Color Pro |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Комплектація | Кабель живлення |
| Кабель HDMI | |
| Кабель DisplayPort | |
| USB кабель | |
| Інструкція | |
| Додатково | Maxx audio |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Регулювання по висоті | 110 мм |
| Колір | чорний /передня панель |
| білий /задня панель | |
| сріблястий /підставка | |
| Габарити (ШхВхТ) | 613.5 x 569.3 x 239.3 мм (Піднято) |
| Вага | 5.9 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Вага | 9.30 кг |
| Об'єм | 0.0710 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матрицы | VA |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Экран | |
| Яркость | 400 cd/m² |
| Время отклика | 5 мс |