






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Зосередьтеся на тому, що попереду, завдяки вражаючій частоті відгуку 165 Гц і функції згладжування розмиття в русі (1 мс), яка допоможе вам не відставати від цілі з беззаперечною чіткістю.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 31.5 " |
| Покриття екрану | антиблікове /3H |
| Тип матриці | VA |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 95 % sRGB |
| WLED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | HDMI |
| Вихід на навушники /(тільки звук) | |
| DisplayPort 1.4 |
Функціональні можливості
| Технології | AMD FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Динамічна Синхронизація Рухів | |
| Стабілізація чорного |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Комплектація | Кабель живлення |
| Кабель HDMI | |
| Посібник по швидкому налаштуванню | |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 77.5 х 714.7 х 428 мм |
| Вага | 5.9 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Вага | 8.45 кг |
| Об'єм | 0.0601 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |