









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Перший у світі ігровий монітор QD-OLED. Нескінченна контрастність та дисплей VESA HDR забезпечують неймовірно яскраві кольори та живі візуальні ефекти.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 34.18 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Вигнутий екран | 1800R |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Контрастність (статична) | 1000000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 1000000:1 |
| Яскравість екрану | 1000 кд/м2 |
| Час реакції | 0.1 мс (grey-to-grey) |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 1.07 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 99.3 % DCI-P3, 149% sRGB |
| Розмір пікселя | 0.23 мм |
Роз`єми
| Входи | HDMI /x2 |
| Headphone Out | |
| USB 3.2 Gen 1 upstream | |
| 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream /ith Battery Charging 1.2 (Type A)/ 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream (Type A) | |
| Audio line-out | |
| DisplayPort 1.4 |
Функціональні можливості
| Технології | Adaptive Sync |
| NVIDIA G-SYNC |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 42.3 Вт AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | RoHS |
| Комплектація | Кабель DisplayPort |
| USB кабель /SuperSpeed | |
| Кабель Mini DisplayPort-DisplayPort | |
| Додатково | HDR /Class G |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Регулювання по висоті | 110 мм |
| Поворотний екран | -20° до 20° |
| Габарити (ШхВхТ) | 815.25 x 525.27 x 305.71 мм |
| Вага | 6.92 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 960 мм |
| Вага | 15.45 кг |
| Об'єм | 0.1244 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 38 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 21:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 175 Гц |
| Экран | |
| Время отклика | 1 мс |