





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
27-дюймовий вигнутий ігровий монітор Full-HD з новим сміливим дизайном. Частота оновлення 144 Гц і MPRT 1 мс (4 мс, GTG) для плавного, захоплюючого ігрового процесу.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс MPRT |
| Частота оновлення | 144 Гц max |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Розмір пікселя | 0.3108 мм |
Роз`єми
| Входи | Display Port |
| HDMI /2 шт |
Функціональні можливості
| Технології | FreeSync Premium |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Регулювання по висоті | 100 мм |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Вага | 8.68 кг |
| Об'єм | 0.0649 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 350 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |