







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
27-дюймовий монітор із роздільною здатністю WQHD (2560x1440) і високою частотою оновлення до 170 Гц для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Швидка IPS-панель із часом відгуку 1 мс (GTG) забезпечує чітке зображення за високої частоти кадрів.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 130 % (sRGB)/ 95% (DCI-P3) |
| Розмір пікселя | 0.233 мм |
Роз`єми
| Входи | HDMI(v2.0) |
| DisplayPort 1.2 | |
| Earphone Jack | |
| USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2 Вт x2 |
| Технології | Flicker free |
| GamePlus | |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| Adaptive Sync | |
| Extreme Low Motion Blur | |
| Shadow Boost | |
| HDR (High Dynamic Range) HDR10 | |
| Display Widget | |
| ELMB SYNC | |
| HDCP | |
| Color Accuracy /E< 2 | |
| Aura Sync | |
| Game Visual | |
| G-sync Compatible |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | VESA DisplayHDR 400 |
| TÜV Flicker-free | |
| TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) | |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Регулювання по висоті | 0-100 мм |
| Поворотний екран | (+25° ~ -25°) |
| Габарити (ШхВхТ) | 611 x (408~508) x 255 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 596.74 x 335.66 мм |
| Вага | 8.6 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Вага | 12.10 кг |
| Об'єм | 0.0997 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 170 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 400 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |