-17%





10 799 ₴
8 999 ₴
Основні
| Тип | пароочисник |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальний тиск пара | 3.5 бар |
| Обсяг бака для води | 1 л |
| Продуктивність по площі (до заправки) | 75 м² |
Особливості
| Насадки | точкове сопло |
| кругла щітка | |
| ручна | |
| EasyFix /насадка для підлоги | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Довжина парового шланга | 2.2 м |
| Запобіжний клапан | ![]() |
| Додатково | Відсік для аксесуарів |
| Інтегрований вимикач | |
| Регулятор витрати пари /(на ручці) | |
| антинакипін /(картридж) | |
| Паровий шланг із пістолетом | |
| Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки | |
| Запобіжник | |
| Універсальна серветка EasyFix для чищення підлоги | |
| Подовжувальна трубка /2 х 50 см |
Фізичні
| Габарити ( ВxШxГ ) | 23.6 х 36 x 25.3 см |
| Вага | 3.1 кг |
| Колір | білий |
| Час нагріву | 30 сек |
Габарити брутто
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 4.59 кг |
| Об'єм | 0.0390 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление пара | 3.5 бар |
| Длина шнура | 4 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость резервуара | 1 л |
| Потребляемая мощность | 1900 Вт |
| Время нагрева до образования пара | 0.5 мин |
| Давление | 3.5 Бар |