-17%





7 799 ₴
6 499 ₴
Основні
| Тип | пароочисник |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний тиск пара | 3.2 бар |
| Обсяг бака для води | 1 л |
| Продуктивність по площі (до заправки) | 75 м² |
Особливості
| Насадки | точкове сопло |
| кругла щітка | |
| ручна | |
| EasyFix /насадка для підлоги | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Довжина парового шланга | 2.2 м |
| Запобіжний клапан | ![]() |
| Додатково | Відсік для аксесуарів |
| Інтегрований вимикач | |
| Регулятор витрати пари /(на ручці) | |
| Паровий шланг із пістолетом | |
| Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки | |
| Запобіжник | |
| Універсальна серветка EasyFix для чищення підлоги | |
| Подовжувальна трубка /2 х 50 см |
Фізичні
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38 х 25.4 х 26 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | білий |
| Час нагріву | 390 сек |
Габарити брутто
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 4.53 кг |
| Об'єм | 0.0355 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление пара | 3.2 бар |
| Длина шнура | 4 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость резервуара | 1 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Время нагрева до образования пара | 6.5 мин |
| Давление | 3.2 Бар |