-17%








18 599 ₴
15 499 ₴
Основні
| Тип | пароочисник |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний тиск пара | 4 бар |
| Обсяг бака для води | 1.3 л / 0.5 л |
| Продуктивність по площі (до заправки) | 130 м² |
Особливості
| Насадки | точкове сопло |
| кругла щітка | |
| ручна | |
| для очищення килимів | |
| обтяжка з мікроволокна для ручної насадки | |
| серветка EasyFix | |
| щілинна | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина парового шланга | 2.2 м (з пістолетом) |
| Запобіжний клапан | ![]() |
| Додатково | Регулятор подачі пару |
| Інтегрований вимикач | |
| порошок антинакипіна /3 шт | |
| Регулятор витрати пари /на пристрої (3 рівня) | |
| Запобіжник | |
| Подовжувальна трубка /2х0.5 м | |
| Видаляє до 99,999% коронавірусів та 99,99% бактерій | |
| Бак: знімний і такий, що наповнюється, без перерви в роботі | |
| Зберігання аксесуарів на корпусі | |
| Миюча функція |
Фізичні
| Габарити ( ВxШxГ ) | 30 х 40 х 26,5 см |
| Вага | 5.55 кг |
| Колір | білий |
| Час нагріву | 180 сек |
Габарити брутто
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Вага | 8.98 кг |
| Об'єм | 0.0614 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление пара | 4 бар |
| Длина шнура | 5 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость резервуара | 1.3 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Время нагрева до образования пара | 3 мин |
| Давление | 4 Бар |