


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | портативний/ручний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальний тиск пара | 3 бар |
| Обсяг бака для води | 0.35 л |
Особливості
| Насадки | точкове сопло |
| тканинна насадка | |
| кутова | |
| кругла щітка | |
| для мийки вікон | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Додатково | Зручне керування |
| Лійка та мензурка для зручного доливання води | |
| Світиться індикатор увімкнення |
Додатково
| Захист від перегріву | ![]() |
| Захист від дітей | ![]() |
Фізичні
| Вага | 1 кг |
| Колір | жовтий |
| Час нагріву | 150 сек |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 2.20 кг |
| Об'єм | 0.0093 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление пара | 3 бар |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость резервуара | 0.3 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Время нагрева до образования пара | 2.5 мин |
| Давление | 3 Бар |