-17%




17 159 ₴
14 299 ₴
TUF Gaming VG34VQ3B – це 34-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю WQHD (3440 x 1440), вигнутою (1500R) панеллю, надвисокою частотою оновлення (180 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс за методом MPRT). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) і технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync Premium, які покращують якість зображення в динамічних ігрових сценах. Крім того, він відтворює 90% колірної гами DCI-P3, що означає чудову контрастність і реалістичні кольори.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 34 " |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Вигнутий екран | 1500R |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Контрастність (статична) | 4000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (MPRT) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Колірний обхват | 90 % (DCI-P3) |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| 2 x HDMI (v2.0) | |
| Роз’єм для навушників | |
| DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3) | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | (2Вт x 2) |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Trace Free | ![]() |
| Низьке синє світло | ![]() |
| Гніздо для замка Kensington | ![]() |
| Підтримка HDCP | 2.2 |
| Технології | GamePlus |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| GameVisual | |
| GameFast Input technology | |
| Shadow Boost | |
| HDCP | |
| PiP/PbP | |
| VRR Technology | |
| DisplayWidget Center |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | VESA DisplayHDR 400 |
| TÜV Flicker-free | |
| AMD FreeSync Premium | |
| TÜV Low Blue Light | |
| FSC MIX | |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Кабель DisplayPort | |
| Шнур живлення | |
| Короткий посібник | |
| Кабель USB Type-B to A | |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 809 x 448 x 213 мм (з підставкою), 809 x 366 x 107 мм (без підставки) |
| Область перегляду (HxV) | 792,22 x 333,72 мм |
| Вага | 7.6 кг (з підставкою), 6.4 кг (без підставки) |
Габарити брутто
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Вага | 9.95 кг |
| Об'єм | 0.0822 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 34 дюйм |
| Разрешение экрана | 3440×1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 400 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |