






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
31,5-дюймова панель WQHD (2560 X 1440) TUF Gaming VG32VQR забезпечує приголомшливі візуальні зображення з усіх кутів зору з кривизною 1800R, що гарантує, що кожна точка рівновіддалена від ваших очей. Вона також забезпечує чудове зображенне з кольорами 130% s RGB. і кут огляду 178° з мінімальними спотвореннями кольору.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 31.5 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Вигнутий екран | ![]() |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 10000000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс MPRT |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Розмір пікселя | 0.272 мм |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | Display Port /1.2 |
| HDMI(v2.0) | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Trace Free | ![]() |
| Низьке синє світло | ![]() |
| Підтримка HDCP | ![]() |
| Технології | Flicker free |
| GamePlus | |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| GameVisual | |
| Color Temperature Selection | |
| Extreme Low Motion Blur | |
| GameFast Input technology | |
| Shadow Boost | |
| Display Widget | |
| ELMB SYNC | |
| FreeSync Premium | |
| HDCP |
Додатково
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free |
| TUV Low Blue Light | |
| VESA DisplayHDR 400 | |
| AMD FreeSync | |
| Кут нахилу | від -3 до +20° /Tilt |
| Регулювання по висоті | 0~140 мм |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 713.38 x (440.83~580.83) x 233.41 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 697.344x392.256 мм |
| Вага | 9.13 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Вага | 13.10 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 400 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |