









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 31.5 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Вигнутий екран | 1500R |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 (Quad HD) |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс MPRT |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 1.073 млрд. кольорів |
| Колірний обхват | 120 % sRGB, 90% (DCI-P3) |
| Розмір пікселя | 0.272 мм |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | Display Port /v1.2 |
| HDMI /v2.0 | |
| Вихід на навушники | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2Вx2 |
| Гніздо для замка Kensington | ![]() |
| Технології | Flicker free |
| GamePlus | |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| GameVisual | |
| Color Temperature Selection | |
| Gamma adjustment | |
| Extreme Low Motion Blur | |
| GameFast Input technology | |
| Shadow Boost | |
| Multiple HDR Mode | |
| FreeSync Premium | |
| HDCP |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Кут нахилу | від -5 до +15° |
| Колір | чорний |
| Вага | 7.54 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Вага | 10.00 кг |
| Об'єм | 0.1021 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |