






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 24.5 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс GTG |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 110 % sRGB |
| Розмір пікселя | 0.283 мм |
Роз`єми
| Входи | Вихід на навушники |
| DisplayPort 1.4x 1 (HBR2) | |
| HDMI (v2.0) x 1 | |
| USB-C (DP Alt Mode)/ USB-C Power Delivery: 7.5 Вт |
Функціональні можливості
| Технології | Trace Free Technology |
| Shadow Boost | |
| Display Widget | |
| ELMB SYNC | |
| ASUS GamePlus | |
| DisplayWidget Center | |
| Керування пропорціями | |
| Низьке синє світло | |
| Підтримка HDCP: 2.2 |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | VESA DisplayHDR 400 |
| AMD FreeSync | |
| TÜV Flicker-free | |
| VESA AdaptiveSync Display 180Hz | |
| TÜV Low Blue Light | |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Кабель DisplayPort | |
| Шнур живлення | |
| Адаптер живлення | |
| сумка ROG Bag | |
| Короткий посібник | |
| Наклейка ROG | |
| Швидкознімна підставка | |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Поворотний екран | +45° ~ -45° |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 558 x 492 x 218 мм з підставкою |
| Вага | 5.9 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Вага | 8.05 кг |
| Об'єм | 0.0645 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 24.5 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 400 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |