








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " LED |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 130 % (sRGB) |
| Розмір пікселя | 0.233 мм |
Роз`єми
| Входи | Вихід на навушники |
| DisplayPort 1.4 /HBR2 | |
| 2x HDMI /v2.0 |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2x2 Вт |
| Технології | Flicker free |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| GameVisual | |
| Color Temperature Selection | |
| Adaptive Sync | |
| Extreme Low Motion Blur | |
| Shadow Boost | |
| HDR (High Dynamic Range) | |
| ELMB SYNC | |
| ASUS GamePlus | |
| HDCP | |
| G-sync Compatible |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | AMD FreeSync |
| TÜV Flicker-free | |
| TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) | |
| Комплектація | Кабель живлення |
| Кабель HDMI | |
| Гарантійний талон | |
| Кабель DisplayPort | |
| Блок живлення | |
| Інструкція | |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Поворотний екран | +20° ~ -20° |
| Габарити (ШхВхТ) | 615 x 455 x 214 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 596.74 x 335.66 мм |
| Вага | 4.6 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Вага | 6.70 кг |
| Об'єм | 0.0519 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |