





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 99 % (sRGB |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | Вихід на навушники |
| DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI (v2.0) | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | (2Вт x 2) |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Trace Free | ![]() |
| Гніздо для замка Kensington | ![]() |
| Підтримка HDCP | ![]() |
| Технології | Flicker free |
| GamePlus | |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| GameVisual | |
| Adaptive Sync | |
| GameFast Input technology | |
| Shadow Boost | |
| Display Widget | |
| ELMB SYNC | |
| HDCP | |
| VRR Technology |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free |
| VESA AdaptiveSync Display 180Hz | |
| AMD FreeSync Premium | |
| G-SYNC | |
| TÜV Low Blue Light | |
| FSC MIX | |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Кабель DisplayPort | |
| Шнур живлення | |
| Інструкція | |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Габарити (ШхВхТ) | 615x453x193 мм (з підставкою), 615x369x60 мм (без підставки) |
| Область перегляду (HxV) | 597.6x336.15 мм |
| Вага | 4.6 кг (з підставкою), 3.8 кг (без підставки) |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Вага | 6.70 кг |
| Об'єм | 0.0494 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |