







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Вигнутий екран | (1500R) |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 10000000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (MPRT) |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Розмір пікселя | 0.311 мм |
Роз`єми
| Входи | DVI-D Dual Link |
| Display Port /1.2 | |
| Аудіовхід (line-in) | |
| HDMI(v2.0) |
Функціональні можливості
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Технології | FreeSync |
| GamePlus | |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| GameVisual | |
| Extreme Low Motion Blur | |
| GameFast Input technology | |
| Shadow Boost | |
| HDCP | |
| SPLENDID Technology | |
| Dark Boost |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free |
| TUV Low Blue Light | |
| Комплектація | Кабель живлення |
| Гарантійний талон | |
| Кабель DisplayPort | |
| Адаптер живлення | |
| Інструкція | |
| Кут нахилу | від -5 до +25° |
| Регулювання по висоті | 120 мм |
| Поворотний екран | (+90° ~ -90°) |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 609 x (387~507) x 211 мм (з підставкою) |
| Область перегляду (HxV) | 597.6 x 336.15 мм |
| Вага | 5.98 кг (з підставкою) |
Габарити брутто
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Вага | 8.50 кг |
| Об'єм | 0.0652 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 23.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 450 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |