



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Монітор ASUS VY279HGE Eye Care створений із турботою про ваше здоров’я. Він оснащений технологією ASUS Eye Care Plus і володіє запатентованим антибактеріальним покриттям рамок корпусу та кнопок, а також сучасною панеллю IPS формату Full HD, яка забезпечує чудову якість зображення. Монітор ідеально підходить для віддаленого навчання, комфортної роботи та розваг завдяки частоті відновлення 144 Гц і підтримці технології AMD FreeSync Premium – ви будете насолоджуватися плавним відображенням будь-якого контенту.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " LED |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | HDMI(v1.4) /30~159 kHz (H) / 48~144 Hz (V) |
| Earphone Jack |
Функціональні можливості
| Технології | GamePlus |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| Color Temperature Selection | |
| Adaptive Sync | |
| QuickFit | |
| HDCP | |
| SPLENDID Technology | |
| Eye Care Plus | |
| Flicker-Free | |
| Motion Sync |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 16.04 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | EPEAT Silver |
| Energy Star | |
| AMD FreeSync /Premium | |
| TÜV Flicker-free | |
| TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) | |
| Комплектація | Кабель живлення |
| Кабель HDMI | |
| Гарантійний талон | |
| Інструкція | |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Габарити (ШхВхТ) | 615.58 x 436.83 x 201.7 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 597.6 x 336.15 мм |
| Вага | 5.2 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага | 6.70 кг |
| Об'єм | 0.0449 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |