



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс MPRT |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Розмір пікселя | 0.2745 мм |
Роз`єми
| Входи | VGA |
| PC Audio In | |
| DisplayPort 1.2 x 1 | |
| Роз’єм для навушників | |
| HDMI(v1.4) x 1 |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2W x 2 Stereo RMS |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Технології | GamePlus |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| Color Temperature Selection | |
| QuickFit | |
| HDCP | |
| SPLENDID Technology | |
| Eye Care Plus | |
| Flicker-Free | |
| Motion Sync | |
| VRR Technology | |
| DisplayWidget Center |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 539,7 x 390,4 x 205 мм |
| Вага | 3.56 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Вага | 5.10 кг |
| Об'єм | 0.0350 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 23.8 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Стереозвучание | Да |