





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Пориньте у нову реальність завдяки OLED-монітору X45, що передає захоплююче зображення UWQHD (3440x1440). Універсальний і потужний пристрій, який відкриває шлях до неперевершених пригод як для любителів ігор на комп’ютері, так і для поціновувачів консолі.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 44.5 " |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Тип матриці | OLED |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Яскравість екрану | 450 кд/м2 |
| Час реакції | 0.1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Глибина кольору | 10 біт |
Роз`єми
| Входи | HDMI |
| DisplayPort | |
| Гарнітура | |
| USB 3.2 | |
| USB 3.2 Type-C |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | ![]() |
| Потужність звуку | 2x5 Вт |
| Технології | FreeSync Premium |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 200x100 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Комплектація | Кабель HDMI /DP, USB3.0, Type-C |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 992.2x512.2~622.2x349.3 мм |
| Вага | 13 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Вага | 19.65 кг |
| Об'єм | 0.3243 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 44.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 3440×1440 |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 21:9 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 450 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |