




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Монітор Acer Nitro XV275KPymipruzx забезпечує не тільки відмінну якість зображення, але й продуктивність і комфорт. Пориньте у світ ігор та розваг з найкращими технологіями від Acer!
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Безрамковий екран | ![]() |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 600 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 160 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | 2x HDMI |
| USB-C | |
| Гарнітура | |
| 1 x DisplayPort |
Функціональні можливості
| Технології | AMD FreeSync Premium |
| DisplayHDR 400 |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Регулювання по висоті | 120 мм |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 613,1 x 437-587 x 267 мм |
| Вага | 6.7 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Вага | 9.55 кг |
| Об'єм | 0.0589 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 160 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 600 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |