





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Монітор Acer 27" VG270KLbmiipx має 27-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 3840x2160, що забезпечує ультрачітке 4K зображення. Частота оновлення 60 Гц і час відгуку 4 мс дозволяють плавно відтворювати мультимедіа та ігри. Підтримка технології FreeSync усуває розриви кадрів для кращого ігрового досвіду. Монітор оснащений двома HDMI портами, DisplayPort та вбудованими динаміками для зручності використання. Елегантний дизайн робить його стильним доповненням до будь-якого робочого місця або ігрової зони.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 6 біт +Hi-FRC |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 72 % NTSC |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | Display Port |
| HDMI | |
| HDMI | 2 шт |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | ![]() |
| Технології | AMD FreeSync |
Додатково
| Кут нахилу | від -5 до +15° |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага | 6.88 кг |
| Об'єм | 0.0438 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 4 мс |