





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Монітор Acer EB321HQAbi з діагоналлю 31.5 дюйма пропонує великий та чіткий екран із технологією IPS для високоякісного зображення. З часом відгуку 4 мс він підходить для різних завдань, включаючи роботу та розваги. Порти D-Sub та DVI забезпечують різноманітні опції підключення до різних пристроїв. Технологія IPS дозволяє монітору відтворювати яскраві та точні кольори при широкому куті огляду.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Діагональ екрану | 31.5 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 6 біт + A-FRC |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 72 % |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | VGA |
| DVI |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Вага | 8.64 кг |
| Об'єм | 0.0747 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 4 мс |