






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Acer VG240YEbmiix — монітор від відомого виробника. Має екран 23.8 дюйми із роздільною здатністю 1920x1080 та матрицею IPS. Монітор має тонку рамку, завдяки чому ви зможете глибше зануритися у віртуальний світ або ж використовувати пристрій для роботи з медіаконтентом. З інтерфейсів наявні порти VGA та HDMI.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 6 біт +Hi-FRC |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 72 % NTSC |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | D-Sub |
| 2x HDMI |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | ![]() |
| Технології | AMD FreeSync |
Додатково
| Комплектація | Кабель HDMI |
| Кут нахилу | від -5 до +15° |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 4.35 кг |
| Об'єм | 0.0304 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 23.8 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 1 мс |