





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Монітор Acer V227QE3biv має діагональ 21.5 дюйма та вражає високою якістю зображення завдяки технології IPS. Забезпечує різкі та чіткі кольори, що робить його ідеальним для роботи, гри та розваг. З'єднання за допомогою портів D-Sub та HDMI, а також можливість виведення звуку завдяки аудіовиходам. Реалізація частоти оновлення на рівні 100 Гц сприяє плавному відображенню рухомих об'єктів, підвищуючи комфорт користування.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Діагональ екрану | 21.5 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 6 біт + A-FRC |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 72 % |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | VGA |
| HDMI |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | ![]() |
| Технології | AMD FreeSync |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | так |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Вага | 4.20 кг |
| Об'єм | 0.0260 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 21.5 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Время отклика | 5 мс |