


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Монітор Samsung 27" S27C430 - це високоякісний дисплей з різноманітними портами, включаючи HDMI, DP та USB, для зручного підключення різних пристроїв. З IPS-панеллю розміром 27 дюймів він забезпечує яскраве та чітке відтворення кольорів з широкими кутами огляду. Додатково, наявність портів USB робить його зручним для підключення різноманітних пристроїв. S27C430 від Samsung - це надійний та функціональний монітор для різних потреб.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 4 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | Display Port |
| HDMI | |
| USB |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Комплектація | Кабель HDMI |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 539.2 x 611.6 x 219.7 мм |
| Вага | 5.6 кг з підставкою |
Габарити брутто
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Вага | 7.75 кг |
| Об'єм | 0.0541 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |