









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для дому та офісу |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 5 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | D-Sub |
| HDMI |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Комплектація | Кабель HDMI |
| Діапазон робочих температур | 10~40 ℃ |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 539.7 x 425.4 x 236.4 мм з підставкою |
| Вага | 3.4 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Вага | 4.30 кг |
| Об'єм | 0.0325 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 23.8 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |