







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
|
Тип |
LED |
Дисплей |
|
|---|---|
| Діагональ, дюйм | 32 |
| Роздільна здатність | Full HD |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Яскравість, кд/м2 | 180 |
| Контрастність | 3000:1 |
| Особливості | Функція Neo vision *доступна у моделях з 2021 року |
Оснащення |
|
|---|---|
| Процесор | ARM cortex –A55*4 |
| Оперативна пам'ять | 1 |
| Вбудована пам'ять | 8 |
Smart TV |
|
|---|---|
| Smart TV | Smart |
| Операційна система | WebOS 7.3.0 |
| Магазин додатків | Є |
| Браузер | Є |
ТВ-тюнер |
|
|---|---|
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T; DVB-Т2; DVB-S; DVB-S2; DVB-С |
Керування |
|
|---|---|
| Пульт ДК | Так |
| Функції управління | Керування голосом; Курсорне керування; Керування зі смартфонів |
Звук |
|
|---|---|
| Вихідна потужність, Вт | 2 х 6 |
Можливості підключення |
|
|---|---|
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| CI+ слот | Є |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
Енергоспоживання |
|
|---|---|
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Максимальний коефіцієнт яскравості, % | 90 |
| Максимальне, Вт | 60,0 |
| У робочому режимі, Вт | 30 |
| У режимі очікування, Вт | 0,50 |
Фізичні параметри |
|
|---|---|
| Кріплення VESA | 100 х 100 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 721 x 465 x 165 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 721 x 428 x 86.4 |
| Вага з підставкою, кг | 3,4 |
| Вага без підставки, кг | 3,3 |
| Основний колір | Чорний |
| Комплектація | телевізор, підставка, пульт ДК з батарейками, гарантійний талон, інструкція. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 12 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |