




21 999 ₴
4K HDR точно відтворює світлі та темні відтінки з точними кольорами та яскравими деталями зображення.

Розширене покращення кольорів для якості зображення, подібної до HDR


Завдяки покращеній яскравості та контрастності покращуйте свої розваги та насолоджуйтесь більш деталізованим контентом.

Для геймерів чуйний телевізор так само важливий, як і телевізор з хорошою картинкою. Завдяки HDMI 2.1 і ALLM ви автоматично відчуєте найнижчу затримку та найкращі налаштування зображення для ігор.
* Потрібен ігровий пристрій останнього покоління HDMI 2.1 або HDMI 2.1 для ПК

Насолоджуйтесь повним, насиченим звуком, який створює захоплюючий кінематографічний об'ємний звук.
Символ Double-D є зареєстрованими товарними знаками Dolby Laboratories.

Google TV об'єднує фільми, шоу, прямі трансляції* та інші програми з усіх ваших додатків і підписок і впорядковує їх спеціально для вас.
* Деякі програми, контент та/або функції можуть бути доступні не в усіх країнах. За умови наявності.

Задавайте йому питання.
Скажіть йому, щоб він щось робив.
Керуйте домашніми пристроями.
* Google Assistant недоступний деякими мовами та в деяких країнах. Для роботи Google Assistant потрібне підключення до Інтернету/передачі даних. Може стягуватися плата за передачу даних. Доступність і продуктивність певних функцій і служб залежать від мережі та можуть бути доступні не в усіх регіонах.



Відсутність рамки на передній панелі для більшого екрана та більшого зображення, яке вам подобається.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Операционная система | Google TV |
| Изображение | |
| Тип матрицы | SMVA |
| Яркость | 350 cd/m² |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 30 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | Ethernet |
| Функции | |
| Таймер сна | Да |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1890 мм |
| Высота | 1155 мм |
| Глубина | 374 мм |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |