





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 15.6 " (16:9) 100% DCI-P3 color gamut |
| Розподільна здатність дисплея | 2880x1620 |
| Покриття екрану | глянсове |
| Яскравість екрану | 600 кд/м2 |
Процесор
| Виробник процесора | Snapdragon |
| Серія процесора | X Plus |
| Модель процесора | X1P 42 100 |
| Максимальна тактова частота | 3.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| К-ть потоків | 8 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | Qualcomm Adreno |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | так /Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Bluetooth | v5.4 |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| 1 x 3.5mm Combo Audio Jack | |
| 2 x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery | |
| 1 x HDMI | |
| 1 Micro SD Card Reader |
Мультимедіа
| Мультимедіа | web-камера |
| Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
Пристрої введення
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key With Copilot key |
| Підсвічування клавіатури | ![]() |
Додатково
| Комплектація | Wired optical mouse (USB) |
| рюкзак 3-в-1 | |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 14,7 ~ 15,9 x 352 x 226 мм |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 1.42 кг з батареєю |
| Блок живлення | 65W adapter |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 3.78 кг |
| Об'єм | 0.0272 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Qualcomm X Plus X1P 42 100 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт/ч |