


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Ємність: 537 Вт-год (22,4V, 24А·год)
Тип: LiFePO₄ (Фосфат літію)
Життєві цикли: 2 500+ циклів до 80% первинної ємності
Термін зберігання: Перезаряджати до 80% кожні 3-6 місяців
Система управління: Відстеження максимальної потужності сонячної енергії, Система керування акумулятором, тощо.
2*AC Вихід:
220-240V, 700 Вт
4*USB-A Вихід:
5V, 3A
1*Автомобільний порт:
DC 12V, 10A
2*DC Вихід:
12V, 10А, 5,5мм x 2,1мм
1*Type-C PD Вихід:
100 Вт
1*Бездротова зарядна панель:
15 Вт
AC адаптер (200 Вт): ≈3-3,5 години
Cонячна панель (200 Вт): ≈3-3,5 години (за умови яскравого сонця, ідеального розташування та низької температури)
12V/24V Автомобільний прикурювач (98,4 Вт/196,8 Вт):
≈1,8~2,3 години (за умови яскравого сонця, ідеального розташування та низької температури)
Подвійний AC (400 Вт): ≈1,8~2,3 години (потрібен додатковий адаптер)
Вага:
7,5кг
Розміри (ДхШхВ):
27,8 x 20 x 19,8см
Робоча температура:
UL2743, UKCA, PSE, NTC, RCM, KC, FCC, CE
Гарантія:
24 місяці

Компактна та легка конструкція робить BLUETTI EB55 портативною електростанцією, ідеальною для використання вдома, в автофургоні чи поході. EB55 може забезпечити роботу більшості необхідних вам зовнішніх приладів і електроніки, таких як мобільні телефони, камери, Bluetooth-колонки, міні морозильники, радіоприймачі, проектори та багато іншого. Вбудований інвертор (перетворить постійний струм у змінний) потужністю 700 Вт (пусковою потужністю 1400 Вт).

BLUETTI EB55 ємністю 537Втгод і потужністю 700Вт має відмінну функціональність. Вона може використовуватися як аварійне джерело живлення під час стихійних лих і бути дуже корисною для кемпінгу, відпочинку, садівництва та віддаленої роботи. Цей продукт може використовуватися для побутових приладів зі споживаною потужністю 700Вт або менше. Однак пристрої з високою миттєвою пусковою потужністю (кондиціонери, електричні шуруповерти тощо). Можуть активувати режим захисту від перенапруги, навіть якщо їхня номінальна потужність не перевищує 700Вт. Рекомендується вибирати електротехнічні пристрої з достатнім запасом за номінальною споживаною потужністю.


До портативної станції можна одночасно під'єднати до 11 споживачів через виходи постійного, змінного струму та USB-порти. Також підтримується бездротова технологія зарядки через спеціальну панель.


Велика потужність, компактність, помірна маса (7,5 кг) і зручна ручка перетворюють електростанцію на ідеальний пристрій для поїздок і подорожей, який можна завжди носити із собою.

За рахунок акумуляторної ємності 537 Вт·год і 700-ватної вихідної потужності можна забезпечити постійне живлення для електроніки, освітлювальних приладів, побутової та іншої техніки.

Електростанція EB55 підтримує 4 способи заряджання, включаючи настінну розетку, генератор, автомобільну розетку, сонячні панелі. Поряд із надійною фотоелектричною панеллю це чудовий спосіб підтримати вас під час кемпінгу.

Для заповнення запасу електроенергії потрібно трохи більше трьох годин. Ваш смартфон, дрон, ноутбук та інші гаджети не розрядяться, навіть якщо ви знаходитесь далеко від об'єктів цивілізації. Список пристроїв практично необмежений, головне – контролювати сумарну споживану потужність.

Високонадійна конструкція, що відрізняється зносостійкістю, може експлуатуватися за різної температури та вологості повітря.

Функція екорежиму тимчасово обмежує максимальну потужність навантаження, що дозволяє зменшити витрати енергії.

Пристрій постійно контролює робочі параметри, надійно захищаючи від перепадів напруги, перевантажень і короткого замикання.

- Портативна станція живлення;
- Адаптер змінного струму + зарядний кабель;
- Автомобільний зарядний кабель;
- Зарядний кабель для сонячної панелі;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 24000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Дисплей, Беспроводная зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 11 |
| Количество розеток | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
| Вес | 7500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | USB, Type-C, Wireless Charger, Розетка AC 220В, XT60 |