









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Сучасний ноутбук для бізнесу
Lenovo V15 G4 IRU Business Black (83A1009SRA) – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,65 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 6,4 годин. Працюй в офісі, будь на зв'язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 4.
Злагоджена робота всіх компонентів
Lenovo V15 G4 оснащений 12-потоковим процесором Intel Core i5-13420H з тактовою частотою 1,5 ГГц, яка в режимі турбо збільшуються до 4,6 ГГц. Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлені 16 ГБ оперативної пам’яті стандарту DDR4-3200. Для зберігання всієї документації, файлів і необхідних робочих програм лептоп має SSD-накопичувач на 512 ГБ.
Вдале поєднання сучасних компонентів системи дозволяють працювати в декількох вимогливих до ресурсів програмах, листуватись у месенджерах, переглядати сторінки у браузері та багато іншого без затримок і підвисань. Не втрачай можливості досягти більших результатів завдяки багатозадачності ноутбука, яка необхідна кожному у сучасному світі.
Безпека при використанні
Lenovo V15 дбає про збережену інформацію на пристрої. Криптографічний код ТРМ 2.0 шифрую всю дані, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — зберігаючи конфіденційність і захищаючи ваші файли від потрапляння в чужі руки. У корпусі ноутбука передбачено отвір для Kensington. За необхідності, можна придбати відповідний замок і без зайвих турбот працювати у публічних місцях не боячись крадіжки.
Вебкамера з роздільною здатністю 720 пікселів має механічну шторку приватності, тож після відеоконференції можна одним дотиком закриту лінзу камери.
Робота з мультимедійним контентом
Lenovo V15 має 15,6-дюймовий Full HD дисплей з IPS матрицею. Картинка виводиться яскрава, чітка і деталізована, на додачу покриття проти відблиску збереже всі якості дисплея і передачу кольору при роботі з графічним контентом або при створенні презентації навіть у яскравий сонячний день. Ноутбук має інтегровану відеокарту Intel UHD Graphics, яка виводить всі графічні матеріали без розривів і втрати цілісності кадру. Чітке й об’ємне відтворення аудіо забезпечують два динаміки з підтримкою технології Dolby Audio, потужністю 1,5 Вт.
Зручно взяти з собою
Lenovo V15 має тонкий, легкий корпус чорного кольору вагою 1,65 кг, з текстурованим покриттям. Жодної зайвої деталі та професійна стриманість робочого помічника, якого зручно взяти з собою на ділову зустріч або у відрядження.
Для підключення додаткових периферійних пристроїв ноутбук має порт HDMI, порти USB 3.2, один USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort, USB 2.0 та комбінований роз'єм combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз'єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під'єднання до мережі інтернет.
На додачу то зручності Lenovo V15 має витривалий до погодних умов корпус, який пройшов тестування відповідно до військових стандартів США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість, спекотний день або мороз не зупинять тебе на шляху до свого професійного успіху.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.1 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Core i5-13420H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Поддержка 3D | Нет |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI, Аудио выход/Наушники |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| ТВ тюнер | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 359 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 38 Вт/ч |