



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 14 " (16:10) sRGB: 100%, Glossy display |
| Розподільна здатність дисплея | 2880x1800 |
| Покриття екрану | глянсове |
| Тип матриці | OLED |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Серія процесора | Core i7 |
| Модель процесора | 150U |
| Тактова частота | 1.8 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 5.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
Комунікації
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | v5.3 |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| 1 x micro HDMI (RJ45 lan) | |
| 1 x HDMI 2.1 TMDS | |
| 2 x Thunderbolt 4 port /compliant with USB4, supports display / power delivery |
Мультимедіа
| Мультимедіа | Smart Amp Technology /Built-in speaker Built-in array microphone |
| 1080p FHD camera with privacy shutter /IR function to support Windows Hello |
Пристрої введення
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
Батарея
| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Енергетична ємність батареї | 63 Вт·год |
Додатково
| Комплектація | Sleeve |
| Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter | |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 15,7 x 311 x 215 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 0.98 кг з батареєю |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
Габарити брутто
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Вага | 2.80 кг |
| Об'єм | 0.0129 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Ultra 7 150U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32000 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5x |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Iris Xe Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 1024 GB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 63 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 4 |