


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
ЦП. 8-ядерний ЦП Custom Zen 2 із тактовою частотою 3,8 ГГц (3,6 ГГЦ із SMT)
Графічний процесор. 4 терафлопс, 20 CU (керуючий блок) із тактовою частотою 1,565 ГГц, спеціалізований графічний процесор RDNA 2
Розмір SOC-кристалу. 197,05 мм 2
ОЗП. 10 ГБ GDDR6, 128-бітна шина
Пропускна спроможність пам'яті. 8 ГБ за 224 ГБ/с, 2 ГБ за 56 ГБ/с.
Внутрішнє сховище.
Xbox Series S - Robot White: спеціалізований твердотільний NVME-накопичувач на 512 ГБ
Пропускна здатність вводу/виводу. 2,4 ГБ/с (необроблені дані), 4,8 ГБ/с (стислі дані зі спеціалізованим апаратним блоком розпакування)
Сховище, що розширюється. Підтримка плат розширення сховища ємністю 1 ТБ для Xbox Series X|S, які точно відповідають внутрішньому сховищу (придбаються окремо). Підтримка зовнішніх жорстких дисків із підключенням через USB 3,1 (продається окремо).
Ігровий дозвіл. 1440p
Цільова продуктивність. ЧАСТОТА ДО 120 К/С
Особливості HDMI. Автоматичний режим із низькою затримкою. Частота оновлення екрана, що змінюється, через HDMI. AMD FreeSync.
L-PCM, до 7.1
Dolby Digital 5.1
DTS 5.1
Dolby TrueHD з технологією Atmos
HDMI. Роз'єм HDMI 2.1 – 1 шт.
Роз'єм USB 3.1 1-го покоління – 3 шт.
Бездротове з'єднання. Двохдіапазонне, стандарту 802.11ac
Ethernet. 802.3 10/100/1000
Радіоприймач для аксесуарів. Виділений дводіапазонний бездротовий радіоприймач Xbox

Розміри. 6,5 x 15, x 27,5 см
Вага. бл. 2,0 кг (4,25 фунти)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип приставки | Стационарная |
| Линейки | Xbox |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Интерфейсы | HDMI, USB |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Память и процессор | |
| Объем встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 10000 MB |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Фізичні характеристики. Колір корпусу | чорний |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 6.05 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0251 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 380 мм |
| Основне. Тип приставки | стаціонарна |
| Основне. Вбудована пам'ять, ГБ | 1000 |
| Платформа | Xbox One |