






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 14 " (16:10), 100% DCI-P3 color gamut |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Покриття екрану | глянсове |
| Тип матриці | OLED |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Серія процесора | Ryzen 7 |
| Модель процесора | 8840HS |
| Тактова частота | 3.3 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 5.1 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| К-ть потоків | 16 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
Комунікації
| Wi-Fi | 6E(802.11ax) (Dual band) 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A | |
| 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery | |
| 1 x HDMI 2.1 TMDS | |
| 1 x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery |
Мультимедіа
| Мультимедіа | With privacy shutter |
| FHD camera with IR function to support Windows Hello |
Пристрої введення
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key |
Батарея
| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Енергетична ємність батареї | 75 Вт·год |
Додатково
| Комплектація | Sleeve |
| USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter | |
| Попередньо встановлена ОС | NoOS |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 14,9 x 312 x 220 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 1.2 кг (з батареєю) |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Вага | 2.60 кг |
| Об'єм | 0.0082 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процессора | 5100 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD R7-8840S |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5x |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Устройства хранения данных | |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 1024 GB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 75 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 3 |