









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 15.6 " (16:9), 45% NTSC color gamut |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Тип матриці | IPS |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Серія процесора | Ryzen 5 |
| Модель процесора | 7430U |
| Тактова частота | 2.3 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 4.3 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| К-ть потоків | 12 |
Оперативна пам'ять
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ /8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | v5.3 |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| 1 x 3.5mm Combo Audio Jack | |
| 1 x DC-in | |
| 1 x HDMI 1.4 | |
| 1 x USB 2.0 Type-A | |
| 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery |
Мультимедіа
| Мультимедіа | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| 720p HD camera /With privacy shutter |
Пристрої введення
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
Батарея
| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
Додатково
| Попередньо встановлена ОС | NoOS |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 19.9 x 359 x 232 мм |
| Колір | блакитний |
| Вага | 1.7 кг з батареєю |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Вага | 2.49 кг |
| Об'єм | 0.0094 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD R5-7430U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Устройства хранения данных | |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 512 GB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 3 |