







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 15.6 " Acer ComfyView |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Тип матриці | IPS |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Серія процесора | Core i7 |
| Модель процесора | 13620H |
| Тактова частота | 2.4 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 4.9 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| К-ть потоків | 16 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR 5 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Модель відеокарти | 4050 |
| Обсяг відеопам'яті | 6144 МБ |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.0 |
| Без оптичного приводу | ![]() |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | 3xUSB 3.2 gen1 |
| 1x USB Type-C port | |
| 1 RJ-45 | |
| 1 HDMI |
Мультимедіа
| Мультимедіа | web-камера 1280x720 |
Батарея
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
Додатково
| Безпека | Сканер відбитків пальців (fingerprint) |
| Попередньо встановлена ОС | Linux |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 362.3 x 239.89 x 22.9/26.9 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 2.113 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 3.28 кг |
| Об'єм | 0.0109 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Linux |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel i7-13620H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Объем видеопамяти | 6144 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 1024 GB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 4 |