-17%


7 799 ₴
6 499 ₴
Deco S4 використовує три модулі для безшовного Wi-Fi - раз і назавжди усунете зони зі слабким сигналом!
Завдяки технології Deco Mesh модулі створюють єдину мережу Wi-Fi з одним ім'ям. При переміщенні по дому пристрої будуть автоматично перемикатися між модулями Deco для досягнення максимально можливої швидкості.
Deco S4 з трьома модулями забезпечує покриття Wi-Fi на відстані до 510 м². А якщо цього недостатньо, збільште покриття, додавши більше модулів Deco.
Deco S4 забезпечує швидке і стабільне підключення зі швидкістю до 1167 Мбіт/с і працює з усіма основними інтернет-провайдерами.
Deco впорається з передачею даних навіть в найбільш завантажених мережах, забезпечуючи безперервне з'єднання не більше ніж для 100 пристроїв.
Батьківський контроль дозволить обмежити час в мережі й заблокувати небажаний контент відповідно до унікальних профілів, що створені для кожного члена сім'ї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Скорость соединения | 1200 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Количество антенн | 2 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 2 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | MESH система |
| Класс устройства | Стационарный |
| Стандарт беспроводной связи | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 1300 |
| Антенны WI-FI | Внутренние |
| Поддержка MU-MIMO | Да |
| Общие | |
| Питание | Сеть 12В |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 162 мм |
| Вес | 1000 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |