-17%




23 999 ₴
19 999 ₴
На 20% ** чистіше і значно комфортніше, ніж при прибиранні шваброю
Система з 2 бачками: безперервне зволоження роликових щіток водою з бачка для чистої води і одночасний збір забруднень в бачок для брудної води. Прибирання без великих зусиль: не потрібно переносити відро, протирати підлогу шваброю і вручну віджимати ганчірку. Можливість машинного прання роликових щіток при температурі 60°C.
** Електрошвабри Kärcher забезпечують на 20% вищу ефективність прибирання порівняно зі звичайною шваброю з тканинним покриттям при протиранні підлоги. Маються на увазі результати тестів з ефективності очищення, збору бруду та очищення крайових ділянок.
Висока маневреність і стійкість у вертикальному положенні
Практичне рішення для перерв в роботі: апарат стійко стоїть у вертикальному положенні. Легке прибирання під меблями і навколо предметів. 4 роликові щітки зустрічного обертання забезпечують легке і плавне ковзання апарату по підлозі.
Базова станція з функцією очищення
Більш високе положення пристрою на паркувальній станції для простого зняття і сушки роликів.
Практичне зберігання аксесуарів на станції.
Два режими прибирання і додаткова функція Boost
Швидкість обертання щіток і витрата води налаштовуються в залежності від виду забруднення і підлогового покриття. Для видалення стійкого бруду додатково передбачена функція підвищення інтенсивності очищення.
Призначена для прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів, включаючи паркет, ламінат, кам'яну і керамічну плитку, ПВХ і вініл.
Низький рівень залишкової вологості дозволяє ходити по підлозі вже через дві хвилини після збирання.
До 45 хвилин роботи завдяки потужному літій-іонному акумулятору
Максимальна свобода пересувань завдяки незалежності від електромережі.
3-ступінчастий світлодіодний індикатор наочно відображає поточний стан заряду акумулятора.
Інтелектуальна система контролю рівня заповнення бачка
Візуальний і звуковий сигнал при спустошенні ємності з чистою водою і заповненні ємності з брудною водою.
Захист від переповнення: автоматичне відключення при переповненні бачка для брудної води.
Простота очищення апарату
Функція очищення апарату і роликових щіток.
Легка очистка фільтра для волосся за допомогою щітки, яка входить в комплект.
Спорожнення бачка для брудної води без контакту з брудом і можливість його очищення в посудомийній машині.
Основні
| Тип | машини миття підлоги |
| Тип прибирання | вологе |
| К-сть програм прибирання | 2 шт |
| Автономна робота | 45 хв |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу | 175 м2 |
| Резервуар для води | 400 мл |
| Об'єм резервуара для використаної води | 0.2 л |
Особливості
| Конструктивні | Система 2 резервуарів |
| Функціональні | режим Boost |
| Додатково | обертання роликів та об'єм води можна відрегулювати |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| очисна паркувальна станція | |
| миючий засіб /універсальний для підлоги RM 536, 30 мл | |
| ролики /х2 (універсальні) |
Фізичні
| Номінальна напруга | 100 В - 240 В |
| Живлення | акумулятор |
| Тип батареї | Li-lon |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Робоча ширина ролика | 300 мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 121 х 23 х 31 см |
| Колір | срібний |
| Вага | 4.3 кг (без приладдя) |
Габарити брутто
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Вага | 8.15 кг |
| Об'єм | 0.0973 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальный |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Довжина | 740 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 4.60 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0344 м3 |
| Фізичні. Вага | 2.4 кг (без аксесуарів) |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 111.5x23.6x23 см |
| Параметри упаковки. Висота | 150 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 310 мм |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=AB0G2DaD5rA |
| Основні. Тип | ручний, безмішковий, контейнерний, акумуляторний |
| Фізичні. Рівень шуму | 78 дБ |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Номінальна напруга | 21.6 В |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.65 л |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологий підлоготер |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 345 хв |